Załóż nowe konto dla użytkownika:

Producenci > Althea

Funkcjonalny, a przede wszystkim mogący zaspokoić wszystkie gusta i potrzeby nabywcy.

Ceramica Althea w 100% Made in Italy.
Od projektowania produktu, surowców wysokiej jakości i oczywiście produkcji wykonane w zakładach spółki krajowej, zgodnie z krajowymi i unijnymi przepisami i wytycznymi.

Potwierdzenie tego procesu wyraża świadectwo gwarancji marki "Made in Italy"

Ceramica Althea ma przyznaną koncesję przez organ nadzoru - Instytut Ochrony włoskich producentów (ITPI). Z tej racji firma okresowo poddawana jest serii rygorystycznych kontroli jakości, stylu, materiałów, a zwłaszcza w celu poświadczenia, że cały cykl produkcyjny wyrobu jest w całości wykonywany we Włoszech.

Katalog producenta:
 
Zapytaj o [#name] Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Telefon

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyślij pytanie
Zapytaj
o porducenta
Zwiń >


Ceramica Althea została założona w 1994 roku. Fabryki Ceramica Althea produkują urządzenia sanitarne o najwyższej jakości, z wykorzystaniem najnowszej generacji technologii i know-how zdobytego przez 20 lat historii. Cały proces wytwarzania charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji najnowszej generacji, ale z zachowaniem sztuki ceramicznej i szacunku dla tradycji rzemieślniczej wykonywania ręcznego. Ścisłe kontrole na wszystkich etapach przetwarzania i uwaga poświęcona  badaniom produktów powoduje, że produkcja Althea reprezentuje jeden z najszerszych oraz najwyższej jakości asortymentów wyrobów ceramicznych na rynku.

Zapytaj o [#name] Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Telefon

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyślij pytanie
Zapytaj
o porducenta
Więcej >